Vokai su oro apsauga

Vokai su oro burbuliukų apsauga, kitaip vadinami, tiesiog, burbuliniais vokais, yra viena populiariausių pakuočių siunčiant įvairius daiktus. Vokai su oro apsauga daugiausiai skirti vidutinio ar nedidelio dydžio siuntiniams, kurie gali būti įvairaus pobūdžio. Burbulinių vokų skiriamasis bruožas yra tas, kad jų vidus išklotas burbuline plėvele, kuri yra  pranaši ir naudinga dėl oro burbuliukų, apsaugančių voko turinį. 
Šiuose vokuose, praktiškai, galima siųsti beveik viską: drabužius,  žaidimus, žaislus, smulkiąją techniką (ausines, telefonus,pakrovėjus, laikmenas ir pan.), įvairius dirbinius ir pan. visus daiktus, kurie telpa į voką. Burbuliniai vokai – populiarūs dėl pažeidimų amortizacijos, trapiems ar lengvai dūžtantiems daiktams papildomai apsaugoti galima naudoti burbulinį maišelį ir jį pakuoti į burbulinį voką.  Tokiu būdu pasiekiama itin didelė oro apsauga ir amortizacija smūgio ar suspaudimo atveju. Be šių privalumų, mūsų apsauginiai vokai yra nebrangus siuntinio pakavimo būdas, kelis kartus pigesnis už tokių vokų alternatyvas siūlomas pašte.
Šie vokai yra geriausias ir praktiškiausias pasirinkimas, norint apsaugoti savo siuntinius nuo smūgių, subraižymų, dulkių, purvo, drėgmės ar kitų aplinkos poveikio veiksnių. Vokai su oro apsauga – nepermatomi, t.y. dviejų spalvų – rudi ir balti, kas, savaime suprantama, sąlygoja voko turinio konfidencialumą. Burbuline plėvele apsaugotų vokų, su užklijavimui skirta juostele, vidiniai išmatavimai – pateikti lentelėje. Apsauginiai vokai, kuriems būdinga oro burbuliukų apsauga, parduodami nuo 10 vnt. Kaina priklauso nuo burbulinių vokų išmatavimų (siūlome 11 dydžių vokus, įskaitant ir pritaikytus kompaktiniams diskams).

 

Vokai su oro burbuliukų apsauga
Vokai su oro burbuliukų apsauga arba burbuliniai vokai - naudojami nedidelių prekių, daiktų ar si..
Kaina nuo: 0.06€