Pakavimo maišeliai

Pakavimo maišeliai, pagaminti iš HDPE plėvelės, skirti ne tik daiktams, bet tinkami ir sąlyčiui su maistu. Polietileniniai maišeliai plačiai naudojami tada, kai norima supakuoti, surūšiuoti ar sufasuoti tam tikrą prekę ar produktą. Siūlome kelių tipų pakavimo maišelius: polietileninius fasavimo maišelius, tokios pat sudėties maišelius su rankenomis ir gana specialius, itin trapiems ar nestandartinės formos daiktams skirtus burbulinės plėvelės maišelius.
Skaidrūs, dviejų išmatavimų  polietileniniai fasavimo maišeliai puikiai tinka maistui, biriems produktams, ar daiktams, kuriuos norite apsaugoti nuo drėgmės ar dulkių. Tokie maišeliai praverčia buityje, kai norime tvarkingai surūšiuoti, sufasuoti, supakuoti tam tikrus produktus ar daiktus. Tvirti (storis – 7 mikronai) polietileniniai maišeliai parduodami pakuotėmis (vienoje pakuotėje – 1000 vnt.) Jūsų patogumui siūlome ir baltus, skirtingų išmatavimų polietileno maišelius su rankenomis. Pakavimui ir rūšiavimui naudojami maišeliai yra itin tvirti (storis – 15 mikronų), tad pritaikyti didesniam svoriui. Šie, kaip ir fasavimo maišeliai, tinkami sąlyčiui su maistu. Parduodami pakuotėmis po 1000 vnt. 
Specifiniai savo išvaizda ir savybėmis yra pakavimui skirti maišeliai, pagaminti iš burbulinės plėvelės. Jų gamyba ir funkcija  šiek tiek skiriasi nuo polietileninių fasavimo maišelių, nes čia esmę sudaro oro burbuliukai, atliekantys apsauginę funkciją. Mažesnių, smulkesnių daiktų pakavimui siūlome burbulinės plėvelės maišelius. Jie – tvirti, atsparūs irimui, plyšimui ir staigiems temperatūros pokyčiams bei nepralaidūs dulkėms ir drėgmei. Šią pakavimo priemonę patogu naudoti norint atskirti ar apsaugoti vienas prekes nuo kitų. 

 

Burbulinės plėvelės maišeliai
Burbuliukai užtikrina apsaugą nuo smūgių, vibracijų. Patogu naudoti siunčiant, pakuojant į v..
Kaina nuo: 0.07€
Polietileniniai fasavimo maišeliai
Pakavimui, rūšiavimui, fasavimui. HDPE polietileno maišeliai. Dažniausiai naudojami prekybos centruo..
Kaina nuo: 2.48€
Polietileno maišeliai su rankenomis
Pakavimui, rūšiavimui, HDPE polietileno maišai su rankenomis.  Storis 15 mikronų, tod..
Kaina nuo: 1.57€