Burbulinė plėvelė

Burbulinė plėvelė – skaidrios, melsvos spalvos medžiaga su oro burbuliukais, skirta pakavimo reikmėms. Tai – patogus būdas apsaugoti savo daiktus, kurie yra siunčiami, sandėliuojami, transportuojami, nes plėvelė su oro burbuliukais užtikrina puikią apsaugą nuo smūgių ir įvairių apgadinimų. Burbulinė pakavimo plėvelė idealiai tinka daiktams, kurie yra lengvai dūžtantys: stiklo, molio, porceliano, gipso ir pan.  gaminiams. Oro burbuliukai, esantys plėvelėje, nuo smūgių ir įdužimų apsaugo lengvai pažeidžiamus daiktus (smulki ir stambi elektronika, įvairi technika ir pan.). Apsaugine plėvele papildomai gali būti apsaugoti daiktai, turintys dideles/pažeidžiamas plokštumas, pvz.: šaldytuvai, šaldikliai, viryklės, įvairūs ekranai ir t.t.
Šiuo metu siūlome dviejų dydžių, t.y. didelius (100 m.) ir mažus (10 m.), skirtingų pločių burbulinės plėvelės rulonus, kurie skirti prekių ir siuntinių apsaugai. Tiek dideli, tiek maži rulonai sudaryti iš dvisluoksnės plėvelės, kurią galima vynioti, naudoti perklojimui ar papildomai apsaugai pakuojant daiktus į dėžes. Burbulinė plėvelė – tvirta, irimui, plyšimui ir staigiems temperatūros pokyčiams atspari pakavimo ir transportavimo medžiaga, nepralaidi dulkėms ir drėgmei, tad puikiai tinka ir daiktams, kurie paveikūs vandeniui
Burbulinę pakavimo plėvelę, puikiai užpildančią turinį, apsaugančią nuo vibracijos, suspaudimo, itin lengva ir patogu naudoti nestandartinių dydžių ir formų daiktams. Mažesnių, smulkesnių daiktų pakavimui siūlome burbulinės plėvelės maišelius arba vokus su burbuline plėvele viduje, kuri savo savybėmis nesiskiria nuo burbulinės plėvelės rulonuose. Apsauginė plėvelė su oro burbuliukais – vienas dažniausiai naudojamų daiktų apsaugojimo būdų.

 

Burbulinės plėvelės maišeliai
Burbuliukai užtikrina apsaugą nuo smūgių, vibracijų. Patogu naudoti siunčiant, pakuojant į v..
Kaina nuo: 0.07€
Dideli burbulinės plėvelės rulonai (100m)
Dvisluoksnė plėvelė. Oro burbuliukai užtikrina puikią apsaugą nuo smūgių. Patogu naudoti siunči..
Kaina nuo: 10.77€
Maži burbulinės plėvelės rulonai (10m)
Tai dvisluoksnė plėvelė su oro burbuliukais. Plėvelė užtikrina puikią apsaugą nuo smūgių. Pato..
Kaina nuo: 2.07€